Obóz zimowy Warsztaty Kimekomi Egzaminy dla dorosłych

Paweł Banach

stopień: 2 DAN

praktyka: aikido od 2001 roku, bjj od 2009 roku (niebieski pas)

specjalizacja: treningi dla dzieci i młodzieży

uprawnienia: instruktor samoobrony, wychowawca

zainteresowania: aikido, brazylijskie ju-jitsu, MMA, literatura, muzyka

Odkąd pamiętam ciągnęło mnie w stronę sztuk walki. Po krótkim epizodzie z judo i karate trafiłem do Centrum Aikido gdzie rozpocząłem treningi aikido.

Z perspektywy tych kilku, może nawet kilkunastu lat mogę śmiało powiedzieć, że aikido ciągle ćwiczę z przyjemnością, a na treningu odpoczywam od problemów życia codziennego.

W między czasie pod wpływem popularności japońskich gal PRIDE zostałem również fanem MMA, co ostatecznie przełożyło się na uczestnictwo w treningach brazylijskiego ju-jitsu które stało się moją pasją.

Jednak nie samym sportem człowiek żyje, chociaż moi znajomi oraz bliscy pewnie nie uwierzyliby, że takie słowa padły akurat z moich ust ;-) Jestem również zagorzałym fanem dobrej literatury, a w szczególności fantastyki. Swoim zaangażowaniem staram się mozolnie zawyżać statystyki ilości przeczytanych książek na statystycznego Polaka, pochłaniając przynajmniej jedną książkę tygodniowo ;-) Lubię również posłuchać dobrej muzyki, nie lubię klasyfikować ale chyba najbliżej mi do klasycznego rocka lat 60/70, nie pogardzę też pulsującym reggaowym basem czy trashowym metalowym blastem ;-)

Kontakt: pawel.banach@aikido.waw.pl

O nas

 

Centrum Aikido Aikikai w Warszawie jest klubem, założonym przez sensei Romana Hoffmanna (6 dan) w 1991 roku. Jest to jeden z największych klubów w Polsce i jednocześnie największy klub w Warszawie.

Posiada swoje dojo w sześciu dzielnicach Warszawy – Ochota, Ursus, Gocław, Tarchomin, Bemowo i Wesoła z czego 3 dojo stacjonarne, czyli obiekty na wyłączność. Prowadzi my naukę aikido dla dorosłych, młodzieży oraz dla dzieci w wieku od 4 lat. Specjalną ofertą klubu są także zajęcia rodzinne, dzięki którym rodzice wraz z dziećmi mogą wspólnie spędzać czas na nauce i zabawie.

Kontakt

 

Biuro klubu
Warszawa, ul. Pruszkowska 13
czynne: Pon – Pt godz. 9.00 - 16.30

Informacja telefoniczna o zajęciach
Pon – Pt godz. 9.00 - 16.30
Tel. +48 607 30 21 30
Fax: +48 22 343 08 48
Email: info@aikido.waw.pl

Klub jest członkiem

 

Jesteśmy zrzeszeni w Centrum Aikido Aikikai Polska


Centrum Aikido Aikikai Polska